Lotte Dunselman

Lotte Dunselman (1979) studeert in 2004 af aan de Arnhemse Toneelschool (ArtEZ). In 2017 ontvangt ze de Colombina voor meest indrukwekkende vrouwelijke bijdragende rol voor haar rol in Volpone, door Dood Paard. In 2011 is haar solovoorstelling Zotte Zorgen (tekst en regie Sarah Ringoet) genomineerd voor de VSCD Mimeprijs. Ze speelt onder andere bij het Noord Nederlands Toneel, NTGent, Dood Paard, Toneelschuur Producties, Het Zuidelijk Toneel en tgECHO. Lotte was van 2004 tot 2020 samen met Anna Schoen artistiek leider van tgECHO.

Geeft dit jaar (in ieder geval) de Speciale week op Randmeer:

Who’s afraid of…

Kijk ook op:
https://lottedunselman.nl/

Andere vakgenoten

Catoo Lustig (theater)

Marthe Koning (theater)

Jente Poiësz (theater)

Boaz van Rooij (theater)

Flip Zonne Zuijderland (theater)

Julia van der Pas (theater)

Eppe Slijderink (theater)

Michael Thomas (theater)

Kim Zonneveld (theater)

Jovan Smilda (theater)

Stella van den Sigtenhorst (theater)

Nataschenka le Clercq (theater)

Lot Frings Macrander (theater)

Annelies Herfst (theater)

Jacqueline Korevaar (theater)

Noa Pylyser (theater)

Esmée Begemann (theater)

Vera Bonder (theater)

Alix Adams (theater)

Seppe Salomé (theater)

Amber Rozema (theater)

Misha Koole (theater)

Marjan Barlage (theater)

Jochem van Rijsingen (theater)

Martijn van der Veen (theater)

Marileen Bloemhard (theater)

Jordi Kwakkel (theater)

Irene Pol (theater)

Kim van den Bemt (theater)

Evelien Kanters (theater)

Jolieke Bak (theater)

Meilute van Dijkhuizen (theater)

Marith Venderbosch (theater)

Sietse Remmers (theater)

Wendell Jaspers (theater)

Floor Hengeveld (theater)

Simone van Laar (theater)

Elke Wiss (theater)

Stefan van Wieringen (theater)

Sjoeke-Marije Wallendal (theater)

Sarah van der Vlerk (theater)

Eelco Venema (theater)

Suzan Tolsma (theater)

Noortje Thuis (theater)

Leela May Stokholm (theater)

Robin Steegman (theater)

Joan-Ditte Steffers (theater)

Hanneke Scholten (theater)

Jurre Schreuder (theater)

Kim Scheerder (theater)

Gijs van Rhijn (theater)

Eva van der Post (theater)

Margit Odems (theater)

Marijn Moerman (theater)

Christiaan Mooij (theater)

Myrthe Niens (theater)

Eva Nijs (theater)

Sacha van der Mast (theater)

Eva Meijering (theater)

Kyra Macco (theater)

Hester Macrander (theater)

Hanneke de Man (theater)

Evianne Lamme (theater)

Darshan Landbrug (theater)

Ellen Kooijman (theater)

Hedwig Koers (theater)

Karlijn Kistemaker (theater)

José de Jong (theater)

Simone de Jong (theater)

Suzanne van der Horst (theater)

Janneke de Haan (theater)

Marie Groothof (theater)

Lisa Giezen (theater)

Mik van Goor (theater)

Lisette van Gemert (theater)

Lotte Dunselman (theater)

Marieke Dooper (theater)

Puck van Dijk (theater)

Isa van Dam (theater)

Erik J. Dekker (theater)

Jürgen Brucker (theater)

Marius Bruijn (theater)

Judith Bruynzeels (theater)

Renske van den Broek (theater)

Nanette Boxman (theater)

Twan van Bragt (theater)

Michaël Bloos (theater)

Thomas Boer (theater)

Esther Bolte (theater)

Titus Boonstra (theater)

Emma Berentsen (theater)

Lisah Baert (theater)

Charlotte Bakker (theater)

Charlotte Agema (theater)

Marike op den Akker (theater)

Myra van Abeelen (theater)